Homme lähen medalisõitu

Download PDF

Tänane päev oli selle MM-i halvim. Kohad 10, 14 ja 13 kukutasid mind eilselt 6-lt kohalt 10-ndaks aga see tähendab seda, et elu esimene medal race saab teoks.

Mis siis täna valesti läks – ega täpselt ei oskagi öelda aga tõenäoliselt kõik asjaolud kokku viisid nende kehvade tulemusteni. Tuul pigem nõrgapoolne aga pauhangutega, laine kuini 1 m ja siis veel tõusu/mõõna hoovus ka millest sugugi sotti ei saanud. Kui 2 esimest sõitu läksid nahka juba päris algusest siis kolmandas sõidus olin pool krüssu täitsa kõrges mängus sees ja siis tegin ikka need vead ära mida poleks tohtinud teha ja allatuulemärgis läks veel fokapoomi soot ka sõlme niiet peale märki sõitsin tükk aega ainult groodiga enne kui sõlme lahti sain ja purjetama hakkasin.

Seega tänase päevaga ei saa kuidagi rahule jääda aga medalisõit on medalisõit ja kuna olen kümnes siis kaotada ei ole mul enam midagi. Väga hea sõidu korral võiks isegi kuuendaks seitsmendaks tagasi tõusta aga ilmaprognoos lubab suht sama ilma mis tänagi — siis suurt optimismi see minus ei tekita – aga lähen võitlema. Kuidas läks sellest kirjutan kas homme või ülehomme – kuidas jõuan.