Maniago Pararatta MK-etapp Itaalias

Täna algab selle aasta esimene pararatta MK-etapp Maniagos, Itaalias. Võistlused kestavad kuni pühapäevani. Minu sõidud on : homme: eraldistart 27,2km (2ringi) start kell: 14.35 ja pühapäeval grupisõit 82,8km ( 6 ringi) start kell 11.15. Kohale siia jõudsin juba tegelikult eelmine laupäev kuna pühapäeval pidin uuest klassifitseerimisel käima – klassifitseerimine oli edukas ja nüüd olen lõplikult kinnitatud pararattur kassis MC4.

ilmad on seni olnud pigem ilusead ja kevad/suvised aga täna võistluste avapäeval keeras ilmataat kraanid lahti ja nüüd on vihmane ja sooja ka vaid ca 10 kraadi. Aga eks olud ole enam-vähem kõigile samad seega tuleb võistelda nii nagu ilm seda ette annab.

Minu l on omas klassis 26 konkurenti ja grupisõitu tuleb veel lisaks 27 MC5 klassi ratturit – seega grupisõit saab kindlasti põnev ja raske olema. Rada on ca 13,6km pikk ja sisaldab pea kõike: munakivi lõike, kitsaid kurvilisi tõusukestega linnatänavaid, kiireid kurvilisi laskumisi, pikki lamedaid sirgeid ja üks 800m tõus kuni 5%.

Kokku on Eestit esindamas 4 sportlast.

Aga homme juba esimene start ja ehk siis kirjutan ka kuidas läks 🙂

Tänud kõigile toetajate!!!

Minu kallis perekond

Eesti Paralümiakomitee

Eesti Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupp

Taksaator OÜ