Viimsi TT – Aerobike temposari VI etapp

13.08.2022 toimus Filter Temposarja  viimane kuues etapp Viimsis. Distantsiks seekord 14km.

Eelmisel päeval käisin oma grupisõidu asendit korrigeerimas Bike Fanaticu poes ja seega otsustasin ka sõidu teha grupisõiduseades  – lisades vaid tagarattaks ketta.  Asendit sai muudetud päris palju, sadul läks oluliselt kõrgemaks, lenks madalamaks ja vasaku kingaklotsi asend muutus ka oluliselt. Sain ka omale uue rattakinga vasakusse jalga mis on täpselt paras ja peaks suvisteks sõitudeks jälle tiba juurde andma.

Ilm oli sõiduks ideaalilähedane – tuul vaikne, päike paistis.

Ega sõidust suurt midagi rääkida ei ole, 14km distantsil kus suuri mägesid ei ole tuleks algusest lõpuni oma FTP-st vast 20% paremini sõita aga ega see lihtne ülesanne ole. Nagu ikka on mul esimene pool veidi nõrgem (ju siis on ikka hirm , et tugevamalt alustades lõpuni ei kesta ) ja teise poolega võib rahule jääda.  Aga välja tuli  selle hooaja parim temposõit ja seda grupisõidu seades – seega võib vist öelda , et asendi muudatused olid õiged.

Sõidu aeg oli mul 21min 33,29 sek, mis teeb keskmiseks kiirus 38,97km/h ja see tulemus andis 110 koha (224 osalejat),  M45 arvestuses 15 koht (21 osalejat).

Sarja kokkuvõttes M45 klassis VI koht mis oligi mu selle hooaja eesmärk!!!, üldises  meeste arvestuses kokkuvõttes 45koht.

Tänud kõigile toetajatele!

https://aerobike.ee/temposari/etapp/viimsi

#filtertemposari

#voimalus

#paralympic

#hobisport

#ffwdwheels

#saaremaavald

#taksaator