2,4mR open world cahampionship eelõhtu.

Download PDF

Homme siis algavad teised maailmameistrivõistlused. Tunded ei ole paljulubavada kuna avastasin siin, et mu mast on ka kannatada saanud ja on mõlgiga.ja veidi kõver – tulemusele selline mast kindlasti kasuks ei tule, samas parandada seda siin ka võimalik ei ole ja uut masti osta – sellist raha mul pole kusagilt võtta, seega üritan sõita riske võtmata aga kõik oleneb tuuleoludest. Tänase practise race jätsin samal põhjusel ära, et mitte lõpetada maailmameistrivõistlusi enne kui need algavad. Aga homne ilmaprognoos on kõike muud kui mind ja paati säästev  – 7-12m/s. Uue (kasutatud) poomi  vähemalt sain ja starti ma lähen.

Võistlussõidud toimuvad trapets rajal ja kahes grupis, seega pean ka veel väga tähelepanelik olema et õigel ajal õiges kohas ja õiget rada sõidan.

Täna hommikul lõpetasin registreerimise protseduuri ja läksime hoopis Emmenisse pararatturite maailmakarikaetapile Mari-Liis Juulile kaasa elama.  Samaaegselt sõitsid mehed C3 ja naised C2-C5 klassides.

Kui ma ise ka rattasõitu kvalifitseeruks siis tõenäoliselt kas C4 või C3 gruppi. Aga nähes kui kõvat sõitu teevad C3 grupi mehed (C3 on nõrgemad ehk suurema puudega kui C4) siis mul tuleks sellisele tasemel saamiseks kõvasti higi  ja pisaraid valada. Aga maanterattasõit meeldib mulle järjest rohkem seega NEVER saY NEVER.

 

Aga praegu keskendun purjetamisele ja homme siis uued uudised – loodetavasti mitte viimased.