Esimene võistluspäev / Pulmaaastapäev

Download PDF
Kai ääres on 2012 aasta olümpiavõitja minu selja taga, oleks see nii ka võistlustel :)

Kai ääres on 2012 aasta olümpiavõitja minu selja taga, oleks see nii ka võistlustel 🙂

Täna ärkasin vara …  et olla triksis ja traksis ja õigel ajal õiges kohas. Hommikul paistis ka tulevat ilus ilm mis ka nii oli. Kuna tuult oli ca 5 m/s otsustasin oma uue foka kasuks – esimene sõit see ennast õigustas ilma poolest küll aga tulemust see kahjuks parremaks ei teinud. Üritasin küll kõigest väest aga pulmaaaastapäeva kingitus jäi tulemata. Tulemuseks kahjuks viimane koht 🙁 . Eks ma iseenesest olin sellega arvestanud aga alati ju tahad ikka paremat kui sa suudad. Mõlemas tänases sõidus oli ka üldine valestart seega kokku täna 4 starti ja 2 finisit. Teise sõidu alguseks oli aga tuule veidi tugevamaks kruttinud nii ca 8 m/s peale ja paadid olid suht kummuli – ja sain tundaka seda sisemere vastikut lühikest lainet, mis ka pidevalt mind ennast kostitas  -seega prillid lendasid peast ja (kadunuks nad jäidki) kuiva kohta enam paadis ei olnud, pumbata sai päris korralikult. Teise sõidu tulemus oli veidi parem  aga rahulolu ei pakkunud seegi. 2  sõidu kokkuvõttes olen hetkel eelviimane aga viimane mees ei tulnud stardiaalale, seega sisukiselt ikka viimane. Aga niiöelda hullemaks enam minna ei saa – ainult paremaks.

Enne starti.

Enne starti.

Paat lagunes ka täna jälle natuke, roolipinni ots murdus ära, seega sain veel peale võistlust veidi ka saagida ja puurida, aga pinn jäi küll 1,5cm lühemaks aga ega sel suurt vahet ei ole suurem osa roolimist on ikka jalgadega.

Homne ilmaennustus lubab 8-11 m/s, seega tuleb üks vesine päev. Loodan, et homme midagi jälle ei laguneks.  Hetkel hakkas juba müristama ja esimesed piisadki on hotelli aknale langenud. Peaasi et külmaks ei läheks. Selline  pulmaastapäev siis seekord.  Homme on esimene start planeeritud kella üheks ja sõidud on ka veidi pikemad. Täna  sai läbitud 17,5 miili.

 Regati tulemusi saab vaadata siit.