Maailma meistrivõistlusteks valmis aga…

Download PDF

Pikka aega ei ole bloginud aga nüüd on jälle põhjust – olen jõudnud Cadiz´i Puerto Sherry sadamasse kus toimuvad selle aasta Para World Sailing Championship´s.

Lennukiga jõudsin Malaga´sse ja sealt rendiautoga mööda rannikut Cadiz´i. Aga nagu ikka Murphy seaduse kohaselt jõudsin kohale just siesta ajaks. Õnneks hotellitöötajad siestat ei pea ja seega sain hotelli sisse kolida.

Peale sisestat üritasin oma rendipaati üles leida aga kahjuks see ei õnnestunud sest mingi segadus on nende paatidega. Registreerimine jäi ka pooleli sest paati ju pole. Õhtul enne seitset sain lõpuks oma rendipaadi lõpuks kätte aga kuna ametnike tööpäev lõppes ka kell seitse siis peale paadi üldist ülevaatust midagi teha ei saanud. Nagu rendipaatidega tavaliselt ikka nii ka seekord ei ole nad sugugi ideaalsed. Dokumentidest ei tea keegi midagi ja pisipuudused sinna juurde – aga oleme optimstid ja loodan, et saan homme õhtuks ikka paadi mõõdetud, registreeritud ja vette ka.

Aga muidu on Hispaania ikka üks mõnus koht – õnneks see suur kuumalaine mis Euroopas on siia Atlandi äärde ei laiene ja päeviti onainult nii ca 28 kraadi juures sooja – mis on täitsa talutav.

Homme juba uued uudised.