Medalisõidust seitsmes, kokkuvõttes kaheksas koht.

Download PDF

Medalisõitu läksin täna kerge fokaga kuigi tuult vist oli tsipa rohkem kui puri kannatab. Siin ei saa sellest ilmast üldse sotti kui lubab rohkem on vähem tuult ja kui lubab vähem siis on jälle rohkem. Aga ma arvan, et purje taha täna midagi ei jäänud – lihtsalt enda nõrgad küljed tulid jälle välja.

Medalisõit algas mulle väga hästi, kuna tegin ideaalse (omast arust) stardi ja kuna laine oli jälle päris suur kohati kuni 1.5-2 meetrit siis liigseid paute ei teinud ja esimese ülemises märgis olin kolmandana. Tagantuules on must alti keegi mööda sõitnud ja nii ka seekord, teine krüss läks samuti enamvähem korda ja teist korda olin ülemises märgis vast viies-kuues aga allatuules jäi jälle midagi vajaka sest finisiliinil olin kahe hispaanlasega aga nad mõlemad võitsid mind väga napilt.

Lõpuprotokolli läks 7 koht. Kuna mu lähimad konkurendid jäid mu selja taha siis tõusin medalisõiduga 2 kohta – kaheksandaks.

Ma arvan, et võin oma esimese medalisõiduga väga rahule jääda ja MM-i kokkuvõtte tulemusega ka. Osalejaid oli muidugi seekord vähem aga see ei ole ju minu süü.

Nüüd veel lõpetamine ja kolmapäevaks peaksin koju jõudma.

Tänud kõigile toetajatele.

Tulemused:

http://regatas.clubnauticopuertosherry.com/en/default/races/race-resultsall/text/2019-caixa-para-world-sailing-championships-en?fbclid=IwAR2oAuwpyEwWcQO2719VeKrVbUWSwURtUMsB0GWTuj-9QxxDu7PtKpkSPv4